Odpowiedz 
Klimatyzacja, jaki koszt?
Mariusz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Reputacja: 0
Klimatyzacja, jaki koszt?
Witam, jaki wynosi koszt zainstalowania sobie odpowiedniej klimatyzacji w naszych domach? Wiadomo że zależne od metrów kwadratowych itp. Ale prosiłbym o takie orientacyjne ceny.

Zauważyłem, że osiągnięte przez medytującego zrozumienie pustej natury rzeczy, ich jedności, nieokreśloności i ich zróżnicowania, odpowiada czterem rodzajom inicjacji Diamentowej Drogi.
06-19-2013 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
RE: Klimatyzacja, jaki koszt?
Wszystko zależy od zapotrzebowania na sprzęt. Ale wydaje mi się że z wydatkiem rzędu kilku tysięcy trzeba się liczyć zdecydowanie. No ale fajna sprawa mieć coś takiego w domu.

Weźcie metody buddyjskie i zbadajcie je dokładnie i naukowo. Jeżeli pomagają one zmniejszyć ludzkie cierpienie, to nie powinny być zastrzeżone tylko dla buddystów – powinny służyć każdemu.
06-19-2013 07:01 PM
Mariusz Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Kilka tysięcy mówisz? To w sumie dużo. No ale fajna sprawa mieć takie coś w domu. Chociaż z tego co widziałem to takie przenośne klimatyzatory po 800zł też są fajne, jak ktoś ma mniejsze zapotrzebowanie.

Zauważyłem, że osiągnięte przez medytującego zrozumienie pustej natury rzeczy, ich jedności, nieokreśloności i ich zróżnicowania, odpowiada czterem rodzajom inicjacji Diamentowej Drogi.
06-19-2013 10:05 PM
Marian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 30
No jak ktoś nie ma dużych potrzeb to taki klimatyzator wystarczy na pewno. Lecz kompletna instalacja na powierzchni całego domu kosztować trochę musi. Niestety. Ale warto.

Weźcie metody buddyjskie i zbadajcie je dokładnie i naukowo. Jeżeli pomagają one zmniejszyć ludzkie cierpienie, to nie powinny być zastrzeżone tylko dla buddystów – powinny służyć każdemu.
06-19-2013 10:14 PM
idiom Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Taki klimatyzator, to, tak jak już kolega wspomnial, ok 8 stów. Ale znajdziesz też używane, tylko zanim kupisz taki uzywany, ktory jest, rzecz jasna, tanszy, zwroc uwagę na kondycję sprzętu.

Nie żałuj, nig­dy nie żałuj, że mogłeś coś zro­bić w życiu, a te­go nie zro­biłeś. Nie zro­biłeś, bo nie mogłeś.
06-20-2013 12:10 PM
Cocoa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Cena zalezy od tego gdzie kupujesz. U producenta bezpośrednio zawsze wyjdzie taniej, są też specjalistyczne sklepy, ale one liczą sobie marżę. W każdym razie - obydwa te punkty są specjalistyczne i Ci doradzą przy okazji, co najlepiej spelnia Twoje oczekiwania.

No, a świat (...) to prze­cież zbioro­wis­ko naj­fantas­tyczniej­szych dziw­ności, których pow­szechność nicze­go nie tłumaczy...
06-20-2013 12:11 PM
andrew Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 35
Dołączę do dyskusji, mam nadzieję, że znajdę tutaj osoby, które będą w stanie mi pomóc. Chciałbym do czerwca uporać się z instancją klimatyzacji w swoim mieszkaniu (mieszkanie 58 metrowe na ósmym - ostatnim piętrze). Jednostka zewnętrzna klimatyzacji stałaby na balkonie, a jednostka wewnętrzna w salonie - to pomieszczenie o powierzchni 32 metrów kwadratowych, jest połączony z kuchnią. Jaki klimatyzator byłby odpowiedni do pomieszczenia o takim metrażu? Czy ten model byłby w porządku - http://galanz.centrumklima.pl/pl,produkt...150p9.html? Z góry dzięki za pomoc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-18-2016 04:03 PM przez andrew.)
03-18-2016 04:02 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: